Firma FEST rozpoczęła swoją działalność w 1995 roku. Bracia Jarosław i Krzysztof Łabanowscy widząc lukę w lokalnym rynku zaopatrzenia stolarzy otworzyli hurtownię akcesoriów meblowych. Dzięki zaangażowaniu właścicieli i wszystkich pracowników firma przez wiele lat rozwoju dołączyła do czołówki polskich hurtowni akcesoriów meblowych. Od wielu lat współpracujemy z odbiorcami w Obwodzie Kaliningradzkim, na Litwie, Ukrainie czy Łotwie. Rozwijamy się również dzięki naszym klientom, na których składają się duże fabryki, jak i mali producenci. Jesteśmy firmą elastyczną, dostosowującą się do wymagań klienta. Naszym dużym atutem jest doskonały serwis i szybkość działania. Od wielu lat jesteśmy dystrybutorem w Polsce obrzeży PVC portugalskiej firmy Proadec. W 2007 roku zainwestowaliśmy w cyfrowy park maszynowy i rozpoczęliśmy produkcję wysokiej jakości frontów meblowych z aluminium. Wprowadziliśmy także na rynek zbiór wysokiej jakości akcesoriów meblowych na bazie aluminium i szkła. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty polskich producentów takich jak Gamet, Rejs, Drewpol, DRE, MEBLEX, Aluprofil, Bimak oraz zagranicznych jak Blum, Peka, Hafele. 
Dzisiaj FEST to ogólnoeuropejska firma z doskonałym zespołem pracowników, dysponująca silnym zapleczem magazynowym. Mając na celu usprawnienie współpracy i odświeżenie oferty przekazujemy do Państwa dyspozycji aktualną stronę internetową. Można tu znaleźć aktualną ofertę produktową oraz kreator ramek aluminiowych.

Obecnie rozwijamy atrakcyjność działu produkcyjnego. Zajmujemy się obróbką profili aluminiowych. Współpracujemy z hutami aluminium z Europy. Staramy się tworzyć produkty, których jakości może nam pozazdrościć cała branża. Specjalizujemy się we frontach aluminiowych, ale nie wtsydzimy się swoich stopek aluminiowych oraz uchwytów opartych na prowilach aluminiowych. Oferujemy te produkty w różnych wybarwieniach dostosowanych do potrzeb jakie dyktuje rynek meblarski. Współpraca z anodowniami w Polsce owocuje doskonałym dopasowaniem kolorystycznym produktów z różnych czasowo partii produktów.


    Poprzednie osiągnięciaNasz produkt Ramka Aluminiowa F12 LED znalazła się w prestiżowym gronie laureatów konkursu Hit Roku Produkcji Mebli 2010 w kategorii Akcesoria Meblowe

 Rok 2006 był dla firmy Fest bardzo owocny. Firma zdobyła w tym roku 2 znaczące wyróżnienia. Podczas Tragów Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli Furnica 2006 zdobyliśmy Medal Acanthus Aureus dla stoiska najbardziej sprzyjającego strategii marketingowej.

Znaleźliśmy się również w prestiżowym gronie Gazel Biznesu 2006 wyróżnienia przyznawanego przedsiębiorstwom dynamicznie rozwijającym się.


ZARZĄD
Krzysztof Łabanowski
Jarosław Łabanowski

DZIAŁ LOGISTYKI
Joanna Golonka - Kierownik działu logistyki
Elżbieta Późniak - specjalista działu zaopatrzenia

DZIAŁ SPRZEDAŻY HURTOWEJ I EKSPORTU
Adam Polakowski - handlowiec
Agnieszka Ceckowska - specjalista ds. sprzedaży
Iwona Sulikowska - specjalista ds. sprzedaży

DZIAŁ SPRZEDAŻY LOKALNEJ
Anna Jabłonka - handlowiec
Radosław Brykała - handlowiec
Andrzej Kania - handlowiec
Kamil Leśnikowski - handlowiec

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI
Artur Szymczyk - główny księgowy
Agnieszka Grzybowska - księgowa
Ewa Gulewicz - kasjerka

MAGAZYN
Bogdan Maćkiewicz
Piotr Kwiatkowski
Marcin Napiórkowski

DZIAŁ PRODUKCYJNY
Marcin Grzybowski (Kierownik produkcji)
Małgorzata Kurowska (asystent)

KIEROWCY
Hilary Jabłonka
Bogdan Iwachów
Jakub Kulesza

PARTNER HANDLOWY NA LITWIE

Ala Makovska - Dyrektor UAB Besto Balitija

Celem firmy Fest jest dostarczenie na rynek szerokiej gamy obrzeży i akcesoriów meblowych. Nasza firma stara sie dotrzeć do jak największej rzeszy klientów. Jest to możliwe min. za pośrednictwem czasopism branżowych. Staramy się w nich zaistnieć nie tylko za pomocą reklam naszej firmy ale też poprzez artykuły opisujące to co warte uwagi.

Laureat medalu Acanthus Aureus za wystawienie stoiska najbardziej sprzyjającego realizacji strategii marketingowej podczas Targów Akcesoriów i Półfabrykatów do Produkcji Mebli FURNICA 2006.

 

Acanthus Medal

 

Zdobywca Gazeli Biznesu 2006 przyznawanej przedsiębiorstwom, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają i są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

 

Gazele Biznesu