FEST Sp. z o.o.
(dawniej FEST Spółka Jawna
Krzysztof Łabanowski i Jarosław Łabanowski)

ul. Metalowa 3c, 10-603 Olsztyn, Poland

www.fest-olsztyn.eu

e-mail: fest@fest.olsztyn.pl
NIP 739-10-23-479
REGON 510005920
KRS 0000579683 Sąd Rejonowy w Olsztynie
Wysokość Kapitału Zakładowego: 12 000,00 PLN





Przedstawicielstwo na Litwie:

UAB BESTO BALTIJA
Vilniaus m.sav.Vilniaus m.Oslo g1
Lietuva/Lithuania
tel/fax: +370 52 169407

_________________________________________________________________________________________________________

Punkt sprzedaży na Metalowej 3c w Olsztynie otwarty jest codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

_________________________________________________________________________________________________________

Dział Sprzedaży Hurtowej


Specjalista Ds. Sprzedaży

Agnieszka Ceckowska
tel.: +48 89 532 96 52
fax: +48 89 532 96 46
tel. kom: +48 606 808 468
e-mail: agnieszka@fest.olsztyn.pl


Specjalista Ds. Sprzedaży

Iwona Sulikowska
tel.: +48 89 532 96 61
fax: +48 89 532 96 46
tel. kom: +48 668 809 511
e-mail: iwona@fest.olsztyn.pl


Handlowiec ds. Kluczowych Klientów

Adam Polakowski

tel.: +48 89 532 96 52 lub 61
tel. kom: +48 606 947 153
e-mail: adam@fest.olsztyn.pl

Dział Sprzedaży Miejscowej

Handlowiec
Anna Jabłonka
tel.: +48 89 532 96 72
fax: +48 89 532 96 73
e-mail: anna.jablonka@fest.olsztyn.pl


Handlowiec

Radosław Brykała
tel.: +48 89 532 96 75
fax: +48 89 532 96 73
e-mail: radek@fest.olsztyn.pl


Handlowiec

Andrzej Kania
tel.: +48 89 532 96 74
fax: +48 89 532 96 73
e-mail: andrzej@fest.olsztyn.pl

Handlowiec
Kamil Leśnikowski
tel.: +48 89 532 96 74
fax: +48 89 532 96 73
tel. kom: +48 668 377 560
e-mail: kamil.l@fest.olsztyn.pl


Dział Sprzedaży Internetowej

Specjalista Ds. Sprzedaży
Agnieszka Ceckowska
tel.: +48 89 532 96 52
fax: +48 89 532 96 46
e-mail: sklep@fest.olsztyn.pl
e-mail: agnieszka@fest.olsztyn.pl
sklep internetowy:

Dział Logistyki

Kierownik Działu Logistyki
Joanna Golonka
tel.: +48 89 532 96 57
e-mail: asia@fest.olsztyn.pl


Elżbieta Późniak

tel.: +48 89 532 96 57 
e-mail: ela.pozniak@fest.olsztyn.pl

Dział Produkcyjny

Kierownik Działu Produkcyjnego
Marcin Grzybowski
tel.: +48 89 532 96 54
e-mail: marcin.grzybowski@fest.olsztyn.pl

Asystent Kierownika Działu Produkcji
Małgorzata Kurowska
tel.: +48 664 479 242
tel.: +48 89 532 96 54
fax: +48 89 532 96 46
e-mail: gosia@fest.olsztyn.pl

 

Dział Księgowości

Główny Księgowy
Artur Szymczyk
tel.: +48 89 532 96 42
e-mail: artur.szymczyk@fest.olsztyn.pl

Księgowa
Agnieszka Grzybowska
tel. +48 89 532 96 40
e-mail: kadry@fest.olsztyn.pl

Kasjerka
Ewa Gulewicz
tel. +48 89 532 96 44
e-mail: windykacja@fest.olsztyn.pl

Dyrektor UAB BESTO Baltija

Ala Makovska
tel/fax:+370 52 169407